Termékek Menü
Ön itt jár: > Kezdőlap >

Karrier

Karrier

DOLGOZZ VELÜNK!

Te is nehezen viseled, ha valami nem stimmel a stílusban? Ha meglátsz egy igazán vagány embert, azonnal meg akarod ismerni? Szenvedélyesen érdekel az underground divat és kultúra világa? Szívesebben vagy egy jó csapatban, mint a telefonod kijelzőjén lógnál? Ha megnyitod az Instagramod, rögtön elárasztanak a deszkás és zenei tartalmak? Akkor lehet, hogy nálunk a helyed!

Csapatunk bővítésére keresünk agilis, lendületes embereket, akik otthonosan mozognak az underground divat és sportok világában, és szakértőként tudják ajánlani termékeinket.

Olvasd végig ezt az oldalt és a végén írj nekünk egy MOTIVÁCIÓS LEVELET, amit lehetőség szerint SZEMÉLYESEN HOZZ BE a veszprémi üzletbe!

A munkavégzés helye ugyanis a STÉG! STÉG SKATEBOARDING AND LIFESTYLE - VESZPRÉM, Kossuth Lajos utca 6. (Félemelet)

Kik vagyunk?

A STÉG Magyarország egyik legrégebben működő skateshopja, amely mára kultikus üzletté vált, de mindig közel maradt a gördeszkázáshoz. Különleges vásárlókat szolgálunk ki, különféle háttérrel és érdeklődési körrel, ezért nekünk is olyan kollégákra van szükségünk, akik színes egyéniségek és elkötelezettek a szegmens iránt.

Előny, de nem alapfeltétel:

  • Kereskedelmi tapasztalat és a szakeladói végzettség
  • Gördeszkás, snowboardos és/vagy BMX-es tapasztalat
  • Webshop üzemeltetésben és vállalatirányítási rendszerek kezelésében szerzett tapasztalat

Mire keresünk téged?

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Vásárlók fogadása
  • Érdeklődőink szakszerű és udvarias kiszolgálása
  • Munkaterület rendben tartása
  • Kasszás teendők ellátása
  • Áruátvétel és árufeldolgozás
  • Az ezekhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok

Elvárásaink:

Minimum középfokú végzettség

Nagy teherbíró képesség, rugalmasság

Legalább egy idegen nyelv társalgási szintű ismerete (német, angol)

Jó kedv, érdeklődés a MI világunk iránt.

Előnyök:

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Középfokú Excel ismeretek

Jártasság az extrém sportokban

Mit kínálunk?

  • Fejlődési lehetőség egy stabil, nagy múlttal rendelkező cégnél
  • Versenyképes fizetés
  • Állandó dolgozói kedvezmény termékeinkre

Hol fogsz dolgozni?

Mi nem vagyunk egy család, de majdnem. Egy csapat annyiban különbözik egy családtól, hogy itt nem a véletlen dönti el, kik a tagok. Ha valaki nem passzol a csapatba és ezen sehogy sem tudunk segíteni, nem raboljuk egymás idejét, a legjobb stílusban találunk új kihívást. Ha viszont megszeretjük egymást, akkor mindent megteszünk azért, hogy jókedvvel dolgozzunk együtt inspiráló közösséget alkotva és addig tartunk itt, amíg a mosoly megjelenik a szád szélén és mi is így érzünk veled kapcsolatban midnen reggel!!!

Érdekel az állás?

Készíts egy ÖNÉLETRAJZOT és egy MOTIVÁCIÓS LEVELET, és hozd be személyesen, vagy küldd el emailben!

Miket írj a CV-be?

Bemutatkozás és motiváció:
"Mesélj magadról és arról, hogy miért jelentkeztél erre a pozícióra."
"Mi vonzott a kereskedelmi-eladói szerepkörbe és különösen a cégünkhöz?"

Mi érdekelne leginkább?
- eladó
- pénztáros
- raktáros
- adminisztrátor
- termékfeltöltő
- ügyfélszolgálatos

Tapasztalat és készségek:
"Beszélj korábbi munkatapasztalataidról, különösen azokról, amelyek relevánsak lehetnek ebben a pozícióban."
"Melyek azok a készségek, amelyeket korábbi munkáidban fejlesztettél, és hogyan alkalmaznád ezeket itt nálunk?"

Ügyfélkezelés és problémamegoldás:
"Hogyan kezelnéd, ha egy vásárló elégedetlen lenne egy termékkel vagy szolgáltatással?"

Csapatmunka és együttműködés:
"Mesélj egy olyan esetről, amikor együtt kellett működnöd másokkal egy közös cél elérése érdekében.
Mik voltak a kihívások és hogyan oldottad meg őket?"

Értékesítési készségek és technikák:
"Milyen értékesítési módszereket és technikákat tartasz hatékonynak, és miért?"

Célok és motiváció:
"Hogyan illeszkedik a mi vállalatunk és ez a pozíció a te karrierterveidbe?"

Visszajelzés és önfejlesztés:
"Hogyan fogadod és dolgozod fel a konstruktív kritikát?"
"Milyen lépéseket teszel az önfejlesztés és szakmai továbbképzés érdekében?"

Kérdések a vállalatról és a pozícióról:
"Van-e olyan kérdésed a STÉGGEL, vagy anyavállalatával az EUROSKATE KFT-vel vagy a pozícióval kapcsolatban, amit szeretnél feltenni?"

Ha még nem tudod, kik vagyunk, itt olvashatsz rólunk többet.